Restauracja

Restauracja "Zamek Chałupki" urzeknie Państwa stylem i wdziękiem. Gustowny wystrój, kominek, blask świec oraz dźwięki nastrojowej muzyki zapewnią Państwu niepowtarzalną atmosferę iście królewskiej uczty.

Szef kuchni oraz profesjonalni kelnerzy zadbają o to, by chwile spędzone w naszej restauracji były czasem relaksu oraz nietuzinkowych kulinarnych doznań.

Restauracja czynna 7 dni w tygodniu w godzinach od 11:30 do 21:00.
Od 24.10.2020 do odwołania, w związku z obowiązującymi przepisami, w restauracji obsługujemy wyłącznie Gości hotelowych

 

Zalecamy wcześniejszą rezerwację stolika (zwłaszcza w piątki, soboty, niedziele i święta). 
Rezerwacja stolików pod nr. telefonu 32 419 69 44 lub na recepcja@hotel-zamek.pl
Akceptujemy karty płatnicze.

 

Świadczymy również usługi na wynos.  MENU NA WYNOS

UWAGA PROMOCJA - za każde wydane 100 zł otrzymujecie od nas 20 zł w formie "Bonu na lepsze czasy"

 

 

Opinie:

Damian Janulek, grudzień 2019

Kapitalne miejsce na każdą imprezę okolicznościową i nie tylko. Czy to przejazdem, zjeść obiad, wypić dobrą kawkę czy herbatkę z pysznym deserem, czy też na poważniejszą okoliczność, taką jak wesele, organizacja jubileuszu, urodzin czy inne tego typu, podobne imprezy. Zameczek dysponuje również zapleczem noclegowym. Pokoje ładne, czyste, zadbane - w sam raz na krótki pobyt. To jedna strona medalu! Druga sprawa, to sfera gastronomiczna. Chyba w najbliższej okolicy i ośmielę się stwierdzić regionie, nie ma lepszego MENU jaki jest tutaj! Podane posiłki, wychodzą bardzo mocno poza standard! Urozmaicenie, swojskość, ilość, świeżość, wytonowanie smakowe, to jeden WIELKI FESTIWAL PODNIEBIENIA! SKŁADAM GRATULACJE Szefostwu, pracownikom kuchni, oraz obsłudze kelnerskiej. Ci ostatni, to jest jednym słowem WYSOKA PÓŁKA bezpośredniego kontaktu z klientem! Można odczuć bardzo konkretne i pozytywne zatroskanie o gościa tego lokalu. POLECAM BEZ ZASTANOWIENIA, bo są najlepsi w tej części regionu!

Jerzy Pocisk-Dobrowolski, marzec 2019

Świetna atmosfera, magiczne miejsce pełne ciepła, sympatii i życzliwości. Uzupełnieniem jest świetna kuchnia z fantastyczną Obsługą i równie życzliwą i przyjazną Kadrą Zarządzającą. Wokół pałacu urokliwy park. Godne polecenia, zachęcam Wszystkich serdecznie - bo WARTO być w tym MIEJSCU !!!