Restauracja

Restauracja "Zamek Chałupki" urzeknie Państwa stylem i wdziękiem. Gustowny wystrój, kominek, blask świec oraz dźwięki nastrojowej muzyki zapewnią Państwu niepowtarzalną atmosferę iście królewskiej uczty.

Szef kuchni oraz profesjonalni kelnerzy zadbają o to, by chwile spędzone w naszej restauracji były czasem relaksu oraz nietuzinkowych kulinarnych doznań.

Zalecamy wcześniejszą rezerwację stolika (zwłaszcza w piątki, soboty, niedziele i święta). 
Rezerwacja stolików pod nr. telefonu 32 419 69 44 lub na recepcja@hotel-zamek.pl
Akceptujemy karty płatnicze.

 

 

UWAGA!

W tym sezonie, ze względu na liczne poprzekładane imprezy,
częściej niż zwykle może się zdarzyć, że nasz lokal będzie objęty całkowitą rezerwacją.
Sugerujemy wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Zachęcamy również do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej i facebooku. 

Nadal też oferujemy możliwość zamawiania dań na wynos.

MENU Restauracji

KARTA WIN

oferta piknikowa

 

Opinie:

Damian Janulek, grudzień 2019

Kapitalne miejsce na każdą imprezę okolicznościową i nie tylko. Czy to przejazdem, zjeść obiad, wypić dobrą kawkę czy herbatkę z pysznym deserem, czy też na poważniejszą okoliczność, taką jak wesele, organizacja jubileuszu, urodzin czy inne tego typu, podobne imprezy. Zameczek dysponuje również zapleczem noclegowym. Pokoje ładne, czyste, zadbane - w sam raz na krótki pobyt. To jedna strona medalu! Druga sprawa, to sfera gastronomiczna. Chyba w najbliższej okolicy i ośmielę się stwierdzić regionie, nie ma lepszego MENU jaki jest tutaj! Podane posiłki, wychodzą bardzo mocno poza standard! Urozmaicenie, swojskość, ilość, świeżość, wytonowanie smakowe, to jeden WIELKI FESTIWAL PODNIEBIENIA! SKŁADAM GRATULACJE Szefostwu, pracownikom kuchni, oraz obsłudze kelnerskiej. Ci ostatni, to jest jednym słowem WYSOKA PÓŁKA bezpośredniego kontaktu z klientem! Można odczuć bardzo konkretne i pozytywne zatroskanie o gościa tego lokalu. POLECAM BEZ ZASTANOWIENIA, bo są najlepsi w tej części regionu!

Jerzy Pocisk-Dobrowolski, marzec 2019

Świetna atmosfera, magiczne miejsce pełne ciepła, sympatii i życzliwości. Uzupełnieniem jest świetna kuchnia z fantastyczną Obsługą i równie życzliwą i przyjazną Kadrą Zarządzającą. Wokół pałacu urokliwy park. Godne polecenia, zachęcam Wszystkich serdecznie - bo WARTO być w tym MIEJSCU !!!