Wesela

Nacieszcie się swoim Wielkim Dniem w przepięknym, pełnym uroku miejscu. Nasza sala balowa znajduje się w barokowym pałacu z 1682 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfort i z profesjonalizmem zadbać o najmniejsze szczegóły. Mamy niemal 25-letnie doświadczenie w organizacji wesel i różnego typu imprez. Zaufaniem w kwestii urządzania wesel obdarzyły nasz już setki zadowolonych klientów.

Dlaczego wesele właśnie u nas?

To wszystko sprawia, że trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego aniżeli Zamek Chałupki. Gorąco zatem zachęcamy by i Państwo dołączyli do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas menu weselnym, galerią zdjęć a także autentycznymi opiniami naszych dotychczasowych Klientów (poniżej).

OFERTA WESELNA - MENU KRÓLEWSKIE

Mają Państwo dodatkowe pytania, chcą umówić się na oglądanie sali lub zapytać o wolny termin?
Zapraszamy do kontaktu:
tel.: +48 601 782 388, +48 725 253 559 (kontakt telefoniczny w godzinach 8-18)
mail: imprezy@hotel-zamek.pl, event@hotel-zamek.pl
Z chęcią udzielimy wszelkich istotnych dla Państwa informacji.

Planujesz wesele na więcej niż 130 osób? Zobacz przepiękną salę balową w naszym drugim hotelu - Pod Zielonym Dębem. Jedynie 300 m od Zamku. 

Opinie:

Ksymena Domańska, 12 lutego 2020

08.02.2020 Odbyło się moje wesele marzeń. W zameczku jak i w obsłudze zakochałam się od pierwszych Chwil !!! Z każdym kolejnym spotkaniem moja miłość i mój zachwyt tylko wzrastał. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Przecudowna, zawsze uśmiechnięta, chętna do pomocy obsługa. Jedzenie przepyszne i w ogromnych ilościach.Czyściutkie, zadbane pokoje. Szczególne podziękowania dla menadżerki Pani Oli, która spełniała każdą naszą prośbę, służyła radą, wsparciem i pomocą. Spędziłam w zameczku najpiękniejszy weekend życia

Grażyna Czura, czerwiec 2017

Kilka dni temu organizowaliśmy wesele,my i nasi angielscy goście byli zachwyceni organizacją ,wystrojem,posiłkami,obsługą pełny profesjonalizm i kompetencja.Hotel czysty ,zadbany,obsługa miła, zawsze chętna do pomocy.Szczególne podziękowania do menadżera który był kompetentny i pomógł nam bardzo w organizacji całej imprezy.Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca. Grażyna.Cz.

Łukasz Błaszczyk, 14.09.2019

Wszystko idealnie i bardzo smacznie. Wesele w Zamek Chałupki okazało się być idealnym wyborem dla nas, jako pary młodej, jak i wszystkich naszych gości. Bardzo dziękujemy zaangażowanym w organizację i całej obsłudze za wyrozumiałość dla naszych pomysłów i wsparcie we wszystkich aspektach. Największe podziękowania dla Pani Oli za błyskawiczny i bezproblemowy kontakt oraz za pomoc przy rzeczach o których nawet nie pomyśleliśmy.

Marta Jeleń 24.08.2018

Dziękujemy za zorganizowanie najwspanialszego wesela pod słońcem! :) Wszystko zostało idealnie przygotowane zgodnie z naszymi życzeniami, jedzenie było pięknie podane i bardzo smaczne, a obsługa profesjonalna i przy tym niezwykle uprzejma. Jesteśmy zadowoleni pod każdym względem, na pewno nie raz wrócimy do Zamku!

Elżbieta Tybinkowska, październik 2017

W Zamku odbyło się wesele córki. Bardzo smaczne jedzenie, urozmaicone i w ilościach przekraczających możliwości nawet bardzo głodnych gości :) Miły i pomocny personel. Bezproblemowa współpraca. Sala do tańca zapewnia dużo miejsca, a dzięki usytuowaniu pozwala równocześnie spokojnie prowadzić rozmowy przy stole. Piękny park otaczający zamek. Przy dobrej pogodzie można zrobić piękne zdjęcia, a dzieci chętnie spędzają czas na dworze. Spokojny i wygodny hotel zapewnia odpoczynek po zabawie. Polecam :)

Dominika Łokietek 27.09.2018

Dwa tygodnie temu mieliśmy wesele w Zamku. Było REWELACYJNIE !! Jedzenie przepyszne, dużo i pięknie podane. Sala wyglądała bajecznie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Obejście Zamku również zachwyca- alejki, kwiaty, ławki na których można odpocząć i huśtawki dla dzieci. Pokoje hotelowe piękne, czyste i nawiązują do klimatu zamku. Z całego serca polecamy to miejsce ❤️